Hesabım

Alışveriş

2019 Bahar Sezonu Seksshop Yeni Ürünler Stoklarımızda...

2019 Bahar Sezonu Seksshop Yeni Ürünler Stoklarımızda...

2019 Bahar Sezonu Seksshop Yeni Ürünler Stoklarımızda...


Bu yıl beğeninize sunduğumuz, birbirinden farklı onlarca ürün, yeni gelenler listemize eklendi. Uzun zamandır sizlerin istekleri bir araya toplayarak ürünlerimizi çeşitlendirdik. Aradığınız ürünlere artık ulaşabilirsiniz. 


Yeni teknoloji ve üretim tekniklerinle tasarlanan en iyi seks oyuncaklarının dokusu ve özellikleri inanılmaz gelişim gösteriyor. Kişisel kullanıma sunulan seks oyunları vücuda güvenli zararlı maddeleri içermeyen, çevre dostu ürünler olarak üretiliyor. Farklı kategorilere eklenen yeni ürünler arasında; anal tapalar, değişik titreşim fonksiyonlarına sahip vajinal mastürbatörler, popüler ebatlı masaj aletler, yeni realistik doku dildolar, orgazm topları, ergonomik tasarımlı vibratörler ve fetiş fantezi ürünleri yer alıyor. 


Özellikle ön plana çıkan taşlı anal aksesuar tapalar göz alıcı nitelikte… Boyutları küçük, orta ve büyük farklı uzunluklara göre seçim seçeneklerini çoğaltıyor. Altın ve gümüş kaplama, çelik yapılı anal tapaların fiyatları ise çok uygun! Klasik anal başlangıç ürünlerin de ise en çok tercih edilen konik uç tasarımlı jel dokular ön planda. Efsane anal dildo tarzı dokuların yumuşak ve esnek olması kullanım açısından en çok tercih edilenler arasında… Renk tercih seçenekleri; siyah, ten rengi, mor ve ötesi diyebiliriz. Titreşimli modelleri de unutmadığımız gibi çok sık sorulan anal pompa da yeni seriye eklendi.


Çiftlerin ilişki esnasında birlikte kullanabileceği seks oyuncak çeşitlerine yenilerini ekledik. Penis halkaları genelde fonksiyonel modlu titreşimlerden oluşan modelleri oluşturuyor. Klasik gerçekçi model kalıp penis modelleri farklı uzunluk ve alternatif kullanım özelliklerine sahip vücut ısısına uyumlu ürünlerdir. Ayrıca belden bağlamalı titreşimli bir modelde bu kategorinin yeni gelenleri arasında. Fetiş fantezi bağlama setlerini tekli ürünler halinde inanılmaz geniş bir yelpazede sunmaya çalıştık. Yüz bantları, boyun tasmaları, vücut kemerleri ve iki farklı kırbaç gibi… şimdiye kadar sorulan ama bulunması zor fetiş fantezi esaret oyunlarını farklılaştıracak modeller bulunuyor.


Büyük ebatlı vücut masaj aletleri de çiftlerin aradıkları ürünler arasında yer alıyor. Hem birlikte hem de kişisel kullanımı kolay ürünlerin sunduğu güçlü titreşimler beklenilen sonuçları vermeye hazır. Ürünlerin fiyatları ise inanılmaz avantajlı!


Erkek mastürbatör ve penis pompalarına da birçok yeni model ile ürün seçeneklerini çoğalttık. Yeni doku ve fonksiyonalarına sahip vajinal, anal kanal, eller serbest vantuzlu tabanlı ve bazıları ise titreşimli…


Kadın orgazm oyuncakları birbirinden renkli, modern, kıpır kıpır ritmik fonksiyon, güçlü titreşimler ve ipeksi doku yüzeylerinle inanılmaz çeşitlikte yer alıyor. Kegel ezgersiz toplarından, orgazmı tetikleyecek tasarımlı tavşan vibratörler, masaj aletleri ve titreşimleri güçlü vajinal toplardan oluşuyor. 


Zevk dolu yeni eğlenceli oyuncaklarla keyifli alışverişler dileriz.

Seksshop’tan her anlamda özlediğimiz bahar günlerine…

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

Giriş Çıkış