Hesabım

Alışveriş

Paris Moda Haftasına Damgasını Vuran Kırbaç

Paris Moda Haftasına Damgasını Vuran Kırbaç

Paris Moda Haftasına Damgasını Vuran Kırbaç


Dünyaca ünlü moda markalarından biri farklı bir detayı 2020 yazına taşıdı. Birbirinden farklı ve ilginç kıyafetlerin yanında dikkati çeken bir güç sembolü aksesuar olarak ilk defa cesurca kullanıldı.

Sokaklara çanta ile birlikte ellerde kırbaç taşımaya hazır olun! Binici kırbacının tek başına taşındığı gibi deri püsküllü kırbaçlarda artık ellerde…

Peki, sizin bu kadar cesaretiniz var mı? Elinizde kırbaç ile yürümenin özgüveni sizi çok düşündürmesin. Fetiş fantezinin vazgeçilmezi kırbaçlar için biz tercihlerinizi çeşitlendik bile. Kullanıcı efendi kim, siz ona karar verin!

İster ince uzun kadınsı detaylara sahip bir at binici kırbacı taşıyın ya da upuzun örgülü meşin erkeksi bir boğa terbiyecisinin gücünü eline alın. Klasik, her zaman tercih ise ipek örgü bir kadının elinde zarafete dönüşecektir. Köle efendi tarzına yaklaşımınız nedir bilmeyiz, ama deri püsküller defiledeki gibi salına salına gücü elinize geçirmenizi bekliyor.

Cesaretinizle sokakta modaya uygun bir aksesuarınız olsun, özel anlarda ise yatak odasında sizi tamamlayacak bir kırbaç erotikshop Mağazalar’ında sizlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Merak etmeyin, Seksshop Mağazalarında kedi göz bantları, kör nokta kapalı çene bantları, kelepçe ve deri kemerli bağlar ve ilginç tasmaların her biri dünya moda trendlerine uygundur.

Fetiş fantezinin modasının kırbaç modelleri ve fetiş aksesuarlarının önemi gündemden takip ederek yatak odası oyunlarına farklı başlangıçlarla hayatınızı güvenli bir ilişkiyle renklendirmeye hemen başlayın! 

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

Giriş Çıkış