Hesabım

Alışveriş

Aromatik Masaj Yağları İle Bedensel ve Ruhsal Rahatlamaya Hazır Olun!

Aromatik Masaj Yağları İle Bedensel ve Ruhsal Rahatlamaya Hazır Olun!

Aromatik Masaj Yağları İle Bedensel ve Ruhsal Rahatlamaya Hazır Olun!

Fiziksel ve ruhsal olarak iyi hissetmenizde masaj, gerçek bir rahatlama farkı yaratır. 

Gündelik yaşamın yorgunluğu ve stresinden, birkaç damla farklı aromalı masaj yağlarını kullanarak uzaklaşabilirsiniz.

 

Cinsel ve duygusal yaşamınıza ufak dokunuşlarla renklendirmenin asılda masaj ile ne kolay olduğunun fark edeceksiniz. İlişkinizdeki yakınlığı hissetmek, parmaklarınız ucundaki hafif dokunuşlarda olacaktır. Unutmayın, dokunmak duygusal yakınlığın başlangıcıdır. 

 

Çiftler arasında rahatlama ve yakınlaşma masajına başlamak için ihtiyaç olan tek şey hoş kokulu ve birkaç yağın karışımından oluşan bir aromatik masaj yağı olacaktır. Özel masajda maksimum faydayı elde etmek için bu amaca uygun en iyi yağı seçmelisiniz. Özellikle vücuda sürüldüğünde ısınma etkisi veren bir masaj yağı kan dolaşımını hızlandırmaya, strese bağlı gerginliği rahatlatma ve erojen hassa bölgeleri uyarılmasına yardımcı olacaktır. Masaj esnasında yağın içindeki koku molekülleri dolaşım sistemine nüfuz ederek merkezi sinir sistemini rahatlatacaktır.   

 

Cinsel yakınlaşmada masajın temeli doğal, hafif ve kısa süreli dokunuşlarda saklıdır. Eller ile vücut arasında yakın ilişki son derece duygusal bir yaklaşımdır. Doğru seçilmiş bir masaj yağı vücuda uyguladığınızda, el ile birlikte hareket etmelidir. Çiftler arasındaki rahatlama masajında ayna efekti seçilerek yapılması, dokunmaya yönelik iletişimi artıracaktır. Her şeyin ikili bir paylaşım esnası olan ayna yansımasında derin bir sessizlik, göz teması için hafif loş bir ışık ve dengeli bütünlük olması gerektiğini hatırlayın. Bunun için ince, hafif ve hoş koku masaj yağını iki farklı kaseye yeterince koyarak uzanabileceğiniz şekilde yerleştirin. Zıtlıkları kullanarak isterseniz masaj yağını ılık duruma getirmek için sıcak su içinde bekletebilir, ya da buz parçalarınla soğuk etki yapabilirsiniz. Masaj eğlenceli olabileceği gibi aslında muazzam bir cinsel terapötik değere sahiptir. Her dokunuşun hareketini eşinizle ayna yansımasındaki gibi kullanmanız uygulamayı merak uyandıracak, gizemli ve eğlenceli hale getirmenizi sağlayacaktır. Bu sürekli temas, çiftlerin birbirine sessiz ifadesi aranızdaki iletişimi güçlendirmeye, birbirinizi keşfetmeye ve seansınız boyunca sürprizlere ne kadar açık olduğunuzu anlamayı sağlayacaktır. Dokunuş masajını ne kadar sevgi ve incelikle yaparsanız aranızdaki samimiyet daha da güçlenecektir. 

 

Ayna efekti, bilinen profesyonel trendi masajlardan oldukça farklıdır. Çiftler arasında yakınlığı, iletişimi ve rahatlamayı amaçlar. Başlangıç yüzde dudak ve dudak kenarları, çene, boyun, ense ve göğüs yani vücudun üst kısmından, sırt, bel ve sonrasında size dokunulmasını istediğiniz bölgelere doğru yavaş ilerlemelidir. El bilekleri, vücudun yan kısımlarına, diz arkası gibi farklı bölgelere dokunuşlarla ipeksi bir yağ eşliğinde uyarım noktalarınızı birlikte hissetmenize yardımcı olacaktır. 

 

Erotikshop ve sexhop mağazalarında temin edebileceğiniz, masaj yağılarının vücutta bıraktığı rahatlama, cildin zengin bir şekilde nemlenmesini sağlamasının yanı sıra genel yağlanma etkisi hem zihni hem de vücudu topraklar ve dengeler ayrıca kişisel ilgi, öz bakım ve cildinize parlaklık kazandırır. 

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

Giriş Çıkış