Hesabım

Alışveriş

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Armonita Dış Tic. Ltd. Şti., www.seksshop.com.tr sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.

Armonita Dış Tic. Ltd. Şti., işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Armonita Dış Tic. Ltd. Şti., kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Armonita Dış Tic. Ltd. Şti., kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. 

Armonita Dış Tic. Ltd. Şti.'nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,www.seksshop.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,www.seksshop.com.tr 'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Gizli Paket ve Kargo
 
Armonita Dış tic. ltd. Şti olarak müşteri mahramiyeti en önemli önceliğimizdir.
Kargo yada kurye İle istenen siparişleriniz son derece özenli ve gizli olarak paketleme yapılır.
Siparişiniz ürün ebatına göre özel yaptırmış olduğumuz kutularda gönderi yapılır.
Paket üzerinde firma yada ürün içeriğini belli edecek herhangi bir ibare yer almaz.
Kargonuz tarafınıza teslim edilir. İsteğiniz dışında farklı bir kişiye teslimat yapılmaz.
Firmamız Sağlık Ürünleri firması olarak geçmektedir.
Kargo firmaları tarafından herhangi bir Şekilde anlaşılması mümkün değildir.

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

Giriş Çıkış