Hesabım

Alışveriş

Haberler

Paris Moda Haftasına Damgasını Vuran Kırbaç

Dünyaca ünlü moda markalarından biri farklı bir detayı 2020 yazına taşıdı. Birbirinden farklı ve ilginç kıyafetlerin yanında dikkati çeken bir güç sembolü aksesuar olarak ilk defa cesurca kullanıldı. Sokaklara çanta ile birlikte ellerde kırbaç taşımaya hazır olun! Binici kırbacının tek başına taşındığı gibi deri püsküllü kırbaçlarda artık ellerde…

Kişisel Masaj Aletlerini Keşfedin!

Vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanılan hacimli değnek masaj aletleri kişisel kullanım kolaylığı da sağladıkları için tercih edilir. Yaş sınırlaması olmadan herkes için süper titreşimlerle kasları rahatlatarak günlük stresten uzaklaşmanın en kolay yolunu keşfedin! Herkes için mükemmel bir hediye olduğunu da belirtmeliyiz…

2019 Bahar Sezonu Seksshop Yeni Ürünler Stoklarımızda...

Yeni teknoloji ve üretim tekniklerinle tasarlanan en iyi seks oyuncaklarının dokusu ve özellikleri inanılmaz gelişim gösteriyor. Kişisel kullanıma sunulan seks oyunları vücuda güvenli zararlı maddeleri içermeyen, çevre dostu ürünler olarak üretiliyor. Farklı kategorilere eklenen yeni ürünler arasında; anal tapalar, değişik titreşim fonksiyonlarına sahip vajinal mastürbatörler, popüler ebatlı masaj aletler, yeni realistik doku dildolar, orgazm topları, ergonomik tasarımlı vibratörler ve fetiş fantezi ürünleri yer alıyor.

Aromatik Masaj Yağları İle Bedensel ve Ruhsal Rahatlamaya Hazır Olun!

Çiftler arasında rahatlama ve yakınlaşma masajına başlamak için ihtiyaç olan tek şey hoş kokulu ve birkaç yağın karışımından oluşan bir aromatik masaj yağı olacaktır. Özel masajda maksimum faydayı elde etmek için bu amaca uygun en iyi yağı seçmelisiniz. Özellikle vücuda sürüldüğünde ısınma etkisi veren bir masaj yağı kan dolaşımını hızlandırmaya, strese bağlı gerginliği rahatlatma ve erojen hassa bölgeleri uyarılmasına yardımcı olacaktır. Masaj esnasında yağın içindeki koku molekülleri dolaşım sistemine nüfuz ederek merkezi sinir sistemini rahatlatacaktır.

Orgazm Toplarının Kullanım Avantajlarından Yararlanın…

Günümüzden 1500 yıl önce, ilk defa Japonya’da erkekler tarafından zevk amaçlı kullanılmıştır. Metalden yapılmış minik toplar, içindeki ağrılığı oluşturan civanın hareketiyle orgazma neden olan duyumları yaydığı kısa sürede kadınlar tarafından da öğrenildi. Kadınlar, vajina içinde serbestçe hareket eden ve vajinal duvarlara sürekli masaj yapan topları hissederek cinsel uyarılmayı gerçekten yoğunlaştırdığını fark ettiler. İlerleyen zaman içerisinde tıp dünyası, bu minik topların sadece zevk veren bir uyarı oyuncağı değil, aynı zamanda birçok sağlık sorununa yardımcı olduklarını tespit ettiler. Venüs, orgazm, geyşa, aşk veya zevk topları olarak da adlandırılan bu minik ağırlıklar vajinal ve pelvik taban kaslarını güçlendirmek için kullanılır.

Penis Büyütücü Pompalar Gerçekten Peniste Büyüme Sağlıyor mu?

Penis pompalarının kullanımında cinsel tatminsizlik ve erken boşalma problemi, penis eğriliği, prostat, iktidarsızlık gibi sorunları olan erkeklere yardımcı olabilen çok işlevli seks shop ürünü olarak algılanması son zamanlarda daha da artmıştır. Ürologlar tarafından kullanılması tavsiye edilen ürünler arasında yer alan penis pompaları penis büyütme, penis eğriliği (peyroni) ve sertleşme sorunu (erektil difonksiyon) için kullanılmaktadır.

Erotikshop Alışverişinden Önce Cevaplanması Gereken Sorular

Cinsel hayatımızı, biraz renklendirmeye ve yeniden canlandırmaya ihtiyaç duyduğumuz andan itibaren ilk akla gelen alışveriş adresleri erotikshop mağazalarıdır. Ülkemizde, fiziki mağaza olarak adlandırılan gerçek erotik mağazaları, hemen hemen hepsi genellikle büyük şehirlerde yer almaktadır.

Cinsellikte Sosyal Bir Fantezi; Swinger Partileri

Cinsel hayatı yoğun ve farklı tutkularla yaşamak isteyen çiftlerin, yeni sosyalleşme tercihini olarak görülünen swinger partilerin aslında bir cinsel aktivite olarak biliniyor. Swinger “hayatın tadını çıkaran ve hızlı yaşayan kimse” anlamına gelirken, günümüzde bu kelime “swinging”, cinsellikte sosyal aktiviteyle eğlence amaçlı eşlerini paylaşan veya eşini değiştiren tek eşli olmayan cinsel davranışı nitelendirmektedir.

Seks Partneriniz Gizli Gettoseksüel mi?

Gerçek anlamda çevrenizde metroseküel gibi görünen çok erkek olmasına rağmen aslında onların çoğunun son zamanlarda gettoseksüel olduğunu farkına varıyoruz. Çok sık kullandığımız 90ların bu kavramını şimdilerde gettoseksüel olabileceğini hiç düşündünüz mü? Metroseksüel üst sosyal sınıf erkeğin yaşam tarzı ve niteliğidir. Onun orta sosyal sınıf versiyonu olan gettoseküel erkek olarak tanımlanır. Aslında sıradan ama bakımlı olmayı kesinlikle ihmal etmeyen titiz erkeklerdir.Kendi imkan ve sosyal durumuna uygun, ama az da olsun sınırlarınızı zorlayan gettoseküel erkekler toplum genelinde metroseksüel olarak tanımlanan erkeklerdir aslında. Bu yaklaşım onları mutlu ederken gettoseksüel olduklarını bilmek hoşlarına ne kadar gidecektir, bu biraz tartışmalı bir durum olacak gibi görünüyor. Çoğu erkeğin kendini gettoseksüel olarak nitelendirmekten kaçınacağı bir yeni terime alışması biraz zaman alacaktır.

Seksi Erkeğiniz Gerçek Bir Metroseksüel mi?

Metroseksüellikte erkeğin tüketici sınırı olmayan ve narsisizm egosu yüksek biri olduğu ilk göze çarpan etkendir. Erkek arkadaşınızın metroseksüelliğini tanımlarken, öncellikle üst sınıf tüketici olması gerekiyor.Markalı ve pahalı ürünleri kullanması ilk şartlardan biri.Harcamalarında en çok alım ilgisini kozmetik ürünler oluşturan metroseksüel erkeğin kullanacağı ürünlerin içeriklerine kadar bilgi sahibi olması, sıradan hiçbir şeye para harcamadığında dikkatinizi çekecektir.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

Giriş Çıkış