Hesabım

Alışveriş

Orgazm Toplarının Kullanım Avantajlarından Yararlanın…

Orgazm Toplarının Kullanım Avantajlarından Yararlanın…

Orgazm Toplarının Kullanım Avantajlarından Yararlanın…

Yüzyılların eski bir uzak doğu cinsel deneyimi olarak kullanılan Kegel veya Be Wa topları, özellikle Grinin Elli Tonu filmi sayesinde, günümüzde daha fazla insan tarafından kullanılmaya başlamasıyla tekrardan popüler hale geldi.


Günümüzden 1500 yıl önce, ilk defa Japonya’da erkekler tarafından zevk amaçlı kullanılmıştır. Metalden yapılmış minik toplar, içindeki ağrılığı oluşturan civanın hareketiyle orgazma neden olan duyumları yaydığı kısa sürede kadınlar tarafından da öğrenildi. Kadınlar, vajina içinde serbestçe hareket eden ve vajinal duvarlara sürekli masaj yapan topları hissederek cinsel uyarılmayı gerçekten yoğunlaştırdığını fark ettiler. İlerleyen zaman içerisinde tıp dünyası, bu minik topların sadece zevk veren bir uyarı oyuncağı değil, aynı zamanda birçok sağlık sorununa yardımcı olduklarını tespit ettiler. Venüs, orgazm, geyşa, aşk veya zevk topları olarak da adlandırılan bu minik ağırlıklar vajinal ve pelvik taban kaslarını güçlendirmek için kullanılır. 


Cinsel aktivite açısından, kegel topları özellikle kadınlar için vajinal kasların gerilmesiyle orgazmın gücünü arttırır, çünkü gerilen kaslarda kasılma daha kolay ve fazla olur. Kegel toplarıyla yapılan egzersiz, kadınlarda pelvik taban kaslarının korunmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olur. Düzenli olarak toplarla yapılan egzersizler olumlu sonuçlar alınmasına yardımcı olacaktır. Rutin egzersizle kullanılan toplar; mesane zayıflığını azaltmada, kontinansı ve cinsel aktiviteyi iyileştirmede son derece etkili olduğunu göreceksiniz. Kegel egzersiz toplarının klinik olarak işe yaraması, vajinanın doğal hatlarına uyumu ve kullanımının da kolay oldukları anlamına gelir. Küçük ağırlıklı toplar, farklı kasların kolayca kasılmasına ve gevşemesine yardımcı olmak için çeşitli ağırlık ve boyutlarda bulunur. Başlangıç olarak büyük toplardan daha az ağırlıklı olanları kullanılırken deneyim kazandıkça daha küçük ebat ve farklı ağırlıklara doğru egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz.


Cinsel aktiviteyi geliştirmek ve daha tatmin edici bir cinsel yaşam sürmeyi sağlamak için Kegel egzersizleriyle sınırlı kalmadan aktif ilişki esnasında deneyin ve bunun nasıl bir his olduğunu görün. Kişinin genital repertuarını canlandırmanın harika bir yolu olan Kegel toplarının kullanımın iç ağırlıklar serbestçe hareket eder ve bu da vajinal kasların sansasyon nedeniyle gerginleşmesine neden olur.


Sağlık uzmanları tarafından pelvik taban egzersizleri, hastalarına pelvik taban kaslarını güçlendirmeleri, idrar kaçırma durumlarını iyileştirmeleri ve daha iyi cinsel sağlığı teşvik etmekte önerilmektedir. Kadınlar için, topları kullanmanın avantajları vajinal sıkma, pelvik güçlendirme hem cinsel aktiviteyi hem de mesane kontrolünü geliştirecektir. Hamilelik sonrası vajinal kas tonusunu geri kazanımı, idrar kaçırma durumunda mesane güçsüzlüğünü azaltmak ve sürekliliği artırmak, rahim ve rektumun desteklemek, pelvik taban kaslarını güçlendirmek için kullanılmaktadır. Bu seviyeye ulaşmak biraz zaman alacaktır, ancak bir kez bunu yapabildiğinizde, idrar kaçırma sorunlarınız ve cinsel yaşamınız büyük ölçüde gelişecektir. Çünkü, toplar Kegel kaslarınızı çalıştırır ve zamanla cinsel zevkinizi arttırır. Kegel kaslarınız ne kadar güçlü olursa orgazmlarınızın o kadar yoğun olacağı unutmayın!


Ayrıca Tantra ve Çin Taoizmi gibi manevi geleneklerin uygulayıcıları, Kegel, Ben Wa toplarının kontrol egzersizinde ve bireyin duygusal yönünü keşfetmede yardımcı olduğuna inanmaktadırlar. 


Vakit kaybetmeden bugünden itibaren kegel egzersiz toplarına yatırım yapın ve yıllar boyunca avantajlardan yararlanın.

Kegel Toplarını seks oyuncakları satışı yapan erotikshop mağazalarından rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Değerli Müşterilerimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Tarihinizi Giriniz

Giriş Çıkış